Kontakt

Kontakt

#ZostanWDomu

Tak jak Wy, i my w ciągu ostatnich tygodni poświęcamy dużo czasu, aby dostosować się do obecnie panującej rzeczywistości. Sytuacja w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 jest bardzo dynamiczna, dlatego też chcielibyśmy Was poinformować o działaniach, które podjęliśmy w związku z obecnym wydaniem naszego dwumiesięcznika.

Dbanie o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Klientów, Fanów, Partnerów i Pracowników jest naszym priorytetem. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz w trosce o bezpieczeństwo listonoszy, kurierów oraz odbiorców podjęliśmy trudną decyzję o czasowym zawieszeniu druku papierowego wydania naszego Magazynu. Celem zmiany jest minimalizacja kontaktu na linii dostawca – odbiorca, jak również skupienie się na bardziej krytycznych w chwili obecnej działaniach, które muszą być traktowane priorytetowo. Wersja cyfrowa będzie w dalszym ciągu dostępna.

Nie wiemy, jak będzie wyglądać nasz świat za miesiąc, dwa, trzy… dlatego na bieżąco będziemy informować o wszystkich zmianach. Nasze aktualne decyzje będą również publikowane na bieżącej stronie oraz na profilu Facebookowym. Oczywiście wszystkim naszym Klientom i Czytelnikom, którzy posiadają (w dniu podjęcia decyzji) aktywną prenumeratę Magazynu „Plejady” w wersji papierowej, bezpłatnie ją przedłużymy.

W tych dziwnych czasach, w których się znaleźliśmy, liczymy na przyjęcie naszej decyzji ze zrozumieniem i bardzo prosimy o wyrozumiałość. Z nadzieją, że koleje wydanie „Plejad” będziemy już mogli opublikować według dotychczasowych standardów, życzymy Państwu – przede wszystkim – dużo zdrowia.

Kontakt z Redakcją

Jeżeli macie Państwo uwagi, zapytania, sugestie względem naszego Magazynu... znaleźliście Państwo błąd, macie ciekawy artykuł (na przykład z podróży, choć niekoniecznie!), lub po prostu chcecie do nas napisać - zapraszamy do kontaktu mailowego.

Strona główna

Wydania archiwalne

Formularz prenumeraty

Kontakt z redakcją

Czytaj na ISSUU