Formularz prenumeraty Magazynu "Plejady"
Prenumerata
 
Rodzaj prenumeraty:

Prenumerata elektroniczna jest bezpłatna oraz bezterminowa. Aby ją aktywować, wystarczy wypełnić niniejszy formularz aktualnymi danymi teleadresowymi oraz poprawnym, funkcjonującym adresem e-mail.

Prenumerata tradycyjna jest opłacana na okres 1 roku. Jej koszt to 52,00 zł brutto/rok. Po wypełnieniu formularza i podaniu prawidłowych danych kontaktowych (łącznie z poprawnym adresem e-mail) odeślemy informacje o płatności.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do celów obsługi prenumeraty.

Jeżeli zakupili Państwo nowy samochód w autoryzowanej sieci handlowej Subaru oraz wyraziliście Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, w ciągu 4 lat od dnia zakupu Subaru będziecie otrzymywali Magazyn „Plejady” za darmo, jako wartość dodaną. Klubowicze Klubu Subaru na czas ważności swojej karty również otrzymują Magazyn „Plejady”. O szczegóły prosimy pytać Sprzedawców.

Dane kontaktowe
 
Imię:
Nazwisko:
Adres e-mail:

Proszę podać prawidłowy, funkcjonujący adres e-mail.

Adres korespondencyjny:
Kod pocztowy:
Miasto:

Proszę podać prawidłowy adres korespondencyjny.

VIN posiadanego Subaru:

W przypadku posiadania samochodu Subaru proszę podać jego VIN. Pozwoli nam to przypisać dane Prenumeratora do posiadanych przez nas danych Klientów w celu uniknięcia duplikowania wpisów.

Wyrażenie zgody
 
Przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Subaru Import Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Josepha Conrada 51 w celach marketingowych podanych przeze mnie danych osobowych.

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych jest Subaru Import Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Josepha Conrada 51. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, uzupełniania i usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do celów obsługi prenumeraty. Wszelkie uwagi na temat swoich danych (uwagi, wnoszenie poprawek) prosimy kierować na adres redakcja@plejady.subaru.pl